Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 1200 PLN
Zgłoszono 1 pracę, 753 wyświetleń

Pakiet FIRMOWY dla Zenith Capital Group / ZenithFoundation / ZenithHelper

Do
końca

Zgłoszone projekty

Zamieszczone prace nie są widoczne dla użytkowników

Opis konkursu

Zapraszamy do konkursu na materiały firmowe dla Firmy Zenith Capital Group.

Ogłaszamy konkurs na stworzenie pakietu firmowego w postaci trzech Logotypów (firma, fundacja, aplikacja), wizytówek (firma, fundacja), papieru firmowego (firma, fundacja), teczki (firma, fundacja) oraz stopki do maila (firma, fundacja).

Logotypy będą wykorzystywane na stronie internetowej, wizytówkach, papierach firmowych, materiałach reklamowych i wszędzie tam, gdzie będzie wymagane użycie logotypu.

Chcielibyśmy, aby logo było zarówno nowoczesne/innowacyjne jak i klasyczne/eleganckie. Ma budzić pozytywne skojarzenia: prostota, elegancja, nowoczesność, innowacje równocześnie z powagą, klasą, stylem, zaufaniem.

Zenith Capital Group będzie firmą "Matką” dla innych podmiotów wchodzących w skład grupy. Firma w swoim portfelu będzie posiadała kompetencje przede wszystkim w zakresie finansów, nieruchomości jak i nowych technologii – w przyszłości będzie również inwestowała w projekty typu "start up”. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, zaufanie, wartości, innowacje.

Zenith Capital Group to firma nowoczesna, stonowana, kojarząca się z "dostojną" marką, to firma która będzie spółką„"Matką” dla innych marek wchodzących w przyszłości w portfolio grupy. Firma ma być kojarzona z bezpieczną przystanią dla inwestycji dla poważnych inwestorów, nie tylko dla tych nowoczesnych, młodych ale i dla stabilnych rentierów w wieku 50+, dla tych dla których ważne jest bezpieczeństwo, które daje „"poważna marka”, ekspercki zespół, profesjonalny zarząd. Firma kojarzona ma być z profesjonalnym, poważnym biznesem tak krajowym jak i globalnym, zarządzanym przez najwyższej klasy ekspertów z międzynarodowym doświadczeniem (takie ma również zarząd Firmy). Pożądane skojarzenia u klientów to zaufanie, profesjonalizm, doświadczenie, stabilność inwestycji/wyników, rozwój, poważny biznes, firma o ugruntowanej pozycji, dużych zasobach własnych, posiadająca lokalizacje/biura w prestiżowych/ekskluzywnych miejscach z wnętrzami zaprojektowanymi tak, żeby dać klientowi poczucie bezpieczeństwa i przebywania w elitarnym gronie osób mających możliwość inwestowania z tak wiarygodnym, profesjonalnym i stabilnym partnerem jakim jest nasza Firma. Klient powinien czuć się wyróżniony i dumny z tego, że może z nami inwestować/współpracować. Klienta powinny otaczać w przestrzeniach biurowych Firmy: sztuka, nowoczesna stylizacja harmonijnie połączona z klasyką: marmur, rzeźba, wyszukane meble, atrybuty „"władzy” jak przysłowiowy solidny, klasyczny "bankierski stół”, etc.

Bardzo ważną, żeby nie powiedzieć fundamentalną (jako że pomaganie mamy wpisane w firmowe DNA) częścią Grupy będzie ZenithFoundation. Założeniem Twórców Spółki jest równoległe z działalnością biznesową, szeroko pojęte zaangażowanie się w działalność charytatywną, dlatego też od samego początku razem ze spółką „"matką” powoływana jest w Grupie do życia Fundacja ZenithFoundation. Poprzez Fundację będziemy współpracować z wiarygodnymi i rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie, niosącymi pomoc, podmiotami. Wachlarz pomocy jaką będziemy ofiarować podopiecznym w ramach Fundacji jest bardzo szeroki: od pomocy chorym dzieciom i osobom starszym po pomoc w wychodzeniu z ubóstwa i bezdomności, zapewnienie ciepłych obiadów dzieciom w szkołach czy budowę studni w odległej Afryce. Będziemy również wspierać aktywny i zdrowy styl życia.

Kolejnym elementem działającym w obszarze dedykowanym Fundacji, będzie stworzona przez nas aplikacja ZenithHelper, umożliwiająca osobom na całym świecie włączenie się w prowadzoną przez Fundację działalność charytatywną. Użytkownicy w zamian za obejrzenie poprzez aplikację krótkiej reklamy/reklam, będą generowali środki przekazywane na potrzeby fundacji przez reklamodawców. Środki finansowe pozyskane w ten sposób będą w 100% przekazywane na pomoc potrzebującym.


KOLORYSTYKA LOGOTYPÓW
Preferowana kolorystyka logotypu – nie chcemy tu narzucać jednej tonacji, aby nie zaburzać kreatywnego myślenia twórców. Logotypy muszą być spójne i stworzone w jednym "duchu" (Zenith Capital Group / Zenith Fundation / Aplikacja: ZenithHelper).

Elementy, które można wykorzystać podczas pracy, to pozytywne skojarzenia z nazwą Zenith takie jak np.: słońce w zenicie; emocje sięgają zenitu; zenit jako centralny punkt na nieboskłonie, zenit jako punkt kulminacyjny etc.

Podsumowując, Loga mają być zarówno nowoczesne jak i poważne, z klasą, wzbudzające zaufanie i niosące przesłanie.

Spoiwem wszystkich brandów w zamyśle twórców jest słowo Zenith, które ma nieść w sobie unikalne przesłanie/wartość opisaną w kilku słowach wprowadzenia powyżej.

Prosimy, żeby zwycięski projekt zawierał następujące pliki:

Pliki PNG z przezroczystym tłem; Pliki Photoshop, wektory i wszystkie inne niezbędne rozszerzenia do późniejszego użycia materiałów graficznych.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do udziału w konkursie.

Komentarze do konkursu

Komentarze (0):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

Musisz być zalogowany, aby móc dodać zgłoszenie! Zaloguj.

Idź do góry