Projektowanie logo

Program partnerski

Strona złapgrafika.pl oferuje wszystkim zarejestrowanym użytkownikom możliwość zarabiania pieniędzy w zamian za udostępnianie linku do naszej strony.

Jak działa program partnerski

Każdy zarejestrowany i zalogowany użytkownik portalu złapgrafika.pl otrzyma własny, unikatowy link prowadzący do naszego portalu (widoczny poniżej), który należy udostępnić jak największej ilości ludzi (np. poprzez wklejenie go na portalu Facebook.com, Twitter i tym podobnych, poprzez wstawianie go na odwiedzanych forach internetowych, czy w końcu na własnej stronie internetowej, czy blogu).

Twój unikatowy kod

Musisz się zalogować, aby otrzymać swój własny link

 

Jeśli osoba, która kliknie taki link założy konkurs na naszym portalu 10% budżetu, który na ten konkurs przeznaczy zostanie przelane na Twoje konto!

Czy to się opłaca? Oczywiście, wystarczy, że chociaż jedna osoba, która kliknęła na podany przez Ciebie link założy konkurs, a na Twoje konto lecą pieniądze bez wykonywania przez Ciebie żadnych dodatkowych czynności.

Ile na tym można zarobić? Zależy to od budżetu zakładanego konkursu. Średnio są to kwoty w okolicach 1000 PLN, czyli za poświęcenie kilkunastu sekund można otrzymać średnio 100 PLN (w przypadku tylko jednego konkursu).

Należy jednak pamiętać, że nie jest to jednorazowa opcja. Link można udostępniać wielokrotnie (np. raz w tygodniu) i w dowolnej liczbie miejsc, dzięki czemu szansa na zarobek się zwiększa.

Regulamin programu partnerskiego

Twoje konkursu z polecenia

Idź do góry