Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 500 PLN
Zgłoszono 27 prac, 7996 wyświetleń

Design szafy serwerowej RACK

Konkurs zakończony
Zwycięzca konkursu Zwycięzca konkursu

Organizator wybrał projekt graficzny w konkursie
"Design szafy serwerowej RACK".
Za kwotę 500 PLN w ciągu 14 dni otrzymał 27 prac.
Załóż własny konkurs

Zgłoszone projekty

hp

Praca nr 543391
0 3.8 799
Zwycięzca konkursu

Luis

Praca nr 932663
0 2.9 466

rown

Praca nr 556022
0 2.8 543

Dom333

Praca nr 780479
0 3.2 439

Dom333

Praca nr 565567
0 3.3 465

Luis

Praca nr 959739
0 3.3 464

Luis

Praca nr 434358
0 3.2 465
Strona 1 z 3

Opis konkursu

Witam,

poszukujemy projektu zewnętrznego wyglądu metalowej szafy rack-owej o wymiarach 90x90x210cm. Przykładowe szafy innych producentów poniżej.
http://www.fcnet.pl/assets/gfx/832992b240b78f7dc92696dd6ded15f6.jpg
http://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/rack-enclosures
http://www.pro-com.pl/product.php?id_category=SEH-AKC&id_product=SEHHP-AKC0041
http://www.kellsystems.pl/38u_server_cabinet.asp

Dopuszczamy elementy łukowe, perforacje, przetłoczenia itp. Wygląd szafy ma charakteryzować się nowoczesnością i innowacyjnością. Do celów konkursu można zaprojektować tylko elementy charakterystyczne szafy np. narożniki, wygląd ścian, drzwi bez konieczności łączenie grafiki w całość. Po wybraniu wykonawcy będziemy oczekiwać projektu przedstawiającego całą szafę.

EDIT: Precyzujac nasz konkurs oczekujemy samej wizji wyglądu bez konieczności grafiki 3d czy też wektorowej... Jak dla nas projekt może być wykonany nawet odręcznie. Czyli podsumowując chodzi o możliwości jak ta szafa może wyglądać. Praktycznie wystarczy szkic wyglądu.

Życzę owocnej pracy
Paweł

Komentarze do konkursu

Komentarze (11):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

arston
Więc tak:

my jesteśmy producentem szaf rackowy, także jak ja panu mam powiedzieć do jakiego biura ma pasować skoro nie wiem jak wygląda biuro każdego z naszych przyszłych klientów. Szafa powinna mieć wygląd schludny ładny, meblowy...

W szafie może być zaprojektowana perforacja, siatka, otwory lub może być cała zabudowana (pytanie co według was ładniej wygląda). Liczy się jej wygląd temat chłodzenie będzie rozpatrywany i dopasowywany do designu szafy tak aby go nie zmienić.
bugart
Czy szafa ma być wentylowana z drzwiami ażurowymi, czy szczelna do chłodzenia precyzyjnego?
evra
Skoro szafa ma wyglądać jak mebel i pasować do wnętrza, w którym będzie stała, to chyba powinniście dać zdjęcia tego pomieszczenia... Bez sensu projektować coś pasującego do czegoś, co nie wiadomo jak w ogóle wygląda. Może macie w biurze drewniane meble, a może czarno-białe, a może białe z czerwonymi akcentami... Do drewnianych brązowa szafa by super pasowała, a do tych ostatnich jak pięść do nosa.
arston
jeszcze jedna propozycja dopuszczamy też możliwość zaokrąglonych krawędzi czy też ściętych pod kątem. Szafa nie koniecznie musi być prostym prostopadłościanem.
arston
tak szafa będzie umiejscowiona w pomieszczeniach biurowych gdzie na co dzień pracują osoby. Swym wyglądem raczej NIE powinna kojarzyć się z typową szafą serwerową. Raczej powinna wyglądać jak mebel.

Jeśli chodzi o kolorystykę tak jak wspominałem odcienie brązu szarości czerni bieli... Nie ma wybranego konkretnego koloru. Często podobają nam się szafy dwukolorowe (dokładnie z akcentem jakiegoś charakterystycznego koloru np. czerwonego, żółtego, zielonego lecz to nie jest wymóg konieczny)

Jeśli chodzi o sprawy graficzne. Aktualne 3 pierwsze projekty są wykonane wystarczająco taki projekt jeśli zostanie wybrany nie będzie konieczności dodatkowych w nim przeróbek czy też zmian graficznych.
m.dabrowski
Czy szafa jest dedykowana dla konkretnej marki? Jaka kolorystyka będzie bardziej trafna?
mar
Czy szafa serwerowa ma znaleźć się w jakimś sprecyzowanym miejscu?
Czy będzie wolno stojąca czy też ma stać w bezpośrednim sąsiedztwie z innym elementem użytkowym w pomieszczeniu?
arston
Precyzujac nasz konkurs oczekujemy samej wizji wyglądu bez konieczności grafiki 3d czy też wektorowej... Jak dla nas projekt może być wykonany nawet odręcznie. Czyli podsumowując chodzi o możliwości jak ta szafa może wyglądać. Praktycznie wystarczy szkic wyglądu.
Buka
Czy praca ma być w program 3D jak np. 3D Max Studio, czy ma być na wektorach, czy mogą być po prostu płaskie ścianki w Photoshopie.
adambuczek
Niesamowicie mała kwota jak za taki projekt.
drawed
500ZŁ ZA RENDER 3D?!!??!
Strona 1 z 3
Idź do góry