Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 300 PLN
Zgłoszono 26 prac, 2052 wyświetleń

LOGOTYP DLA GRUPY AGENCJI PRACY

Konkurs zakończony
Zwycięzca konkursu Zwycięzca konkursu

Organizator wybrał projekt graficzny w konkursie
"LOGOTYP DLA GRUPY AGENCJI PRACY ".
Za kwotę 300 PLN w ciągu 7 dni otrzymał 26 prac.
Załóż własny konkurs

Zgłoszone projekty

rabus89

Praca nr 524350
0 0.0 236

Quavol

Praca nr 379911
0 0.0 232

Quavol

Praca nr 773402
0 0.0 231

agrafka

Praca nr 407474
0 0.0 217

H4ZI

Praca nr 770083
0 0.0 217

H4ZI

Praca nr 489304
0 0.0 190
Strona 1 z 3

Opis konkursu

Ogłaszam konkurs na stworzenie projektu logotypu dla naszej grupy składającej się z Agencji Pracy zajmującej się outscorsingiem a dokładnie leasingiem pracowników , ale dodatkowo spółki "córki" zajmować się będą działalnością budowlaną i sprzątającą . Nie wykluczamy w przyszłości poszerzenie o kolejne projekty dlatego zależy nam aby logo było uniwersalne dla wszystkich i ewentualnie mogło nosić zmiany typu dopisek "LOGO" + building(dla firmy budowlanej) "LOGO" + cleaning ( dla sprzątającej) "LOGO" + Best workers (dla agencji pracy).

Obecnie dla Agencji używamy nazwy nazwy BEST WORKERS , a nazwa naszej głównej spólki to RALEN (może być wykorzystany jako np. Grupa Ralen, Ralen Group itp , ale niekoniecznie ) zdajemy się na Państwa doświadczenie i kreatywność , ważne aby logo było uniwersalne i wyraziste do zapamiętania a przy tym eleganckie i stonowane. Aby dopisanie do niego przy materiałach reklamowych nazwy strony czy adresu mailowego tylko potęgowało jego blask, aby sprawiało że noszenie logo na klapie marynarki lub rozdawanie wizytówek napawało nas dumą i pewnością :-)

Logotyp będzie wykorzystywany na stronie internetowej, wizytówce, papierach firmowych, materiałach reklamowych, oraz na naszych samochodach , koszulkach.

Chciałbym, aby logo kojarzyło się z elegancją , bezpieczeństwem , solidnością , aby nie było to coś w stulu słonia który trzyma w trąbie naszą nazwe.

Preferowana kolorystyka loga to: nie mamy zdefiniowanej , ale zależy nam aby nie zlewało sie z kolorami tła np. facebooka czy białym na większosci stron internetowych a było na nich wyraziste .

Możemy przed rozpoczęciem zweryfikować podone loga które Państwo posiadacie i wstepnie ocenic pomysł lub wybrane elementy celem ustalenia szczegółów wykonania.

Docelowo będzie nam potzrebne zaprojektowanie loga, wizytówek, papieru firmowego, zmiana strony www, reklam na samochody.

Proszę, aby zwycięski projekt zawierał następujące pliki:
Pliki PNG z przezroczystym tłem
Pliki z grafiką wektorową
_____
Pozdrawiam i zapraszam do udziału w konkursie.

Idź do góry