Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 700 PLN
Zgłoszono 134 prac, 1783 wyświetleń

Logo dla agencji video i social media KNOW HOW STUDIO

Do
końca

Zgłoszone projekty

myConcept

Praca nr 680024
0 0.0 22

myConcept

Praca nr 197295
0 0.0 31

kubano94

Praca nr 525690
4 0.0 31

kubano94

Praca nr 290376
0 0.0 19

Quavol

Praca nr 453285
0 0.0 24

Quavol

Praca nr 577653
1 0.0 81

agrafka

Praca nr 763569
0 0.0 66

myConcept

Praca nr 212993
2 0.0 95

malarz

Praca nr 307111
0 0.0 2

malarz

Praca nr 936584
0 0.0 2

kubano94

Praca nr 939578
0 0.0 4
Strona 1 z 12

Opis konkursu

Ogłaszam konkurs na stworzenie projektu logo Know How Studio (logotyp +sygnet)

Firma świadczy usługi związane z tworzeniem profesjonalnych materiałów video (reklamowe, rekrutacyjne, produktowe, video na potrzeby social media itp) oraz prowadzeniem profili w mediach społecznościowych (pełen zakres usług od utworzenia konta, poprzez promowanie, tworzenie oraz dodawanie treści itp).

Logotyp będzie wykorzystywany na stronie internetowej, wizytówce, papierach firmowych, materiałach odzieży oraz gadżetach reklamowych.

Logo ma być charakterystyczne, zgodne z aktualnie panującymi trendami, a także kreatywnie nawiązujące do branży i zakresu działalności firmy.

Preferowana kolorystyka loga biel, błękit ewentualnie kolorowy gradient.

Logo powinno być w następujących odmianach:
- mały sygnet i logotyp z prawej strony (kolor)
- duży sygnet i logotyp pod spodem (kolor)
- monochromatyczne wersje powyższych

logotyp może być zaprojektowany w następujących konfiguracjach:

KnowHowStudio

KNOW HOW studio

KNOW
HOW
STUDIO

Know
How
Studio

KNOW HOW
studio

Wyrazy „know how” MOGĄ MIEĆ inną czcionkę niż studio np: "KNOW HOW”- drukowane, „studio” - pisane.

Sygnet MOŻE przedstawiać symbol lub kombinacje ikon nawiązującą do profilu działalności - video (kamera, klisza, przysłona, symbol „play”, symbol „rec” ; social media (hashtag, chmurka wiadomości, like), np chmurka wiadomości z wpisanym w środku symbolem „play".

LICZYMY NA KREATYWNE PODEJŚCIE DO PROJEKTU, JESTEŚMY OTWARCI TAKŻE NA WIZJE PROJEKTU NIE DO KOŃCA ZGODNIE Z NASZYMI SUGESTIAMI.

Proszę, aby zwycięski projekt zawierał następujące pliki:
Pliki PNG z przezroczystym tłem
Pliki z grafiką wektorową
_____
Pozdrawiam i zapraszam do udziału w konkursie.

Załączone grafiki:

Komentarze do konkursu

Komentarze (6):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

youngman
Dzięki za pomoc!
knowhowstudio
Witam, na podstawie analizy dodanych prac, uznaliśmy że rezygnujemy z czcionek w stylu loga "epidemic sound" itp. Chcielibyśmy wyróżnić kilka projektów, najbardziej zbliżonych do naszych oczekiwań. W kwestii czcionek - najbardziej podobają nam się proste czytelne litery PODOBNE jak w projektach nr: 372213, 212993, 438726; najlepiej prezentują się w jednym ciągu KnowHowStudio, w celu poprawy czytelności możemy wyróżnić pierwsze litery pojedynczych fraz lub całe frazy przy pomocy np. pogrubienia. W kwestiach stylu i kolorystyki sygnetu, najbardziej odpowiadają nam projekty w których użyty jest gradient kolorów oraz proste i charakterystyczne dla branży elementy takie jak w projektach nr: 372213, 212993, 438726, 982503, 948093, 614552. Biorąc pod uwagę aktualne trendy, chcielibyśmy, żeby sygnet miał bardziej symetryczny kształt niż podłużny ( jak ikony instagram, facebook i innych aplikacji mobilnych, po wpisaniu sygnetu w kwadrat, boczne krawędzie są w podobnych odległościach z każdej strony). Przed weekendem dodamy indywidualne komentarze do wyróżnionych prac, wyjaśnimy bardziej szczegółowo co chcielibyśmy zmienić w danym projekcie
youngman
Mam wrażenie ze tylko ja na tym portalu pracuje w swoim zawodzie a nie jako freelancer...
feimdesign
Cytat youngman :
Jaki jest sens przedłużania konkursu jeśli nie ma z Państwa strony żadnego feedbacku odnośnie projektów?

"Firma świadczy usługi związane z tworzeniem profesjonalnych materiałów video (reklamowe, rekrutacyjne, produktowe, video..."

Zakładam że praca z klientem nie jest wam obca więc proszę postawcie się w naszej sytuacji i wyróżnijcie prace które idą w dobrym kierunku i napiszcie w którym kierunku absolutnie nie iść :)Pierwszy raz się z Tobą zgodzę :)
youngman
Jaki jest sens przedłużania konkursu jeśli nie ma z Państwa strony żadnego feedbacku odnośnie projektów?

"Firma świadczy usługi związane z tworzeniem profesjonalnych materiałów video (reklamowe, rekrutacyjne, produktowe, video..."

Zakładam że praca z klientem nie jest wam obca więc proszę postawcie się w naszej sytuacji i wyróżnijcie prace które idą w dobrym kierunku i napiszcie w którym kierunku absolutnie nie iść :)

youngman
Witam, czy możemy liczyć na jakiekolwiek wskazówki, czy któryś z grafików idzie w dobrym kierunku? Pomoże to przy tworzeniu nowych, bardziej dopasowanych do Państwa potrzeb projektów przed zakończeniem czasu.
Strona 1 z 12

Musisz być zalogowany, aby móc dodać zgłoszenie! Zaloguj.

Idź do góry