Projektowanie logo

Jak to działa?

1. Potrzebujesz projektu strony internetowej, logo dla firmy, czy wizytówki, a graficy żądają fortuny i za honorarium prezentują góra dwa, trzy projekty, które niekoniecznie spełniają Twoje oczekiwania?

 

2. Załóż konkurs na naszej stronie. Setki grafików z całej Polski zostaną o tym poinformowani i przygotują dziesiątki projektów według Twojej specyfikacji.
Co najważniejsze: to Ty ustalasz stawkę jaką jesteś gotowy zapłacić!

 

3. Po ustalonym przez Ciebie okresie czasu możesz wybrać pracę, która najbardziej Ci odpowiada. Dzięki temu oszczędzasz swój czas i pieniądze otrzymując ilość projektów jakiej żaden pojedynczy grafik, czy firma nie byłaby w stanie dostarczyć. Zobacz przykładowy konkurs.
Nie czekaj, poznaj moc społeczności złapgrafika.pl!

ZAŁÓŻ KONKURS

 

Czy wystawiamy fakturę VAT?

Oczywiście, zazwyczaj po zakończonym konkursie. Jeśli potrzebują Państwo jej wcześniej proszę o kontakt.

Czy wybranie zwycięzcy jest obowiązkowe?

Jeśli w konkursie pojawiła się minimalna ilość prac spełinających wytyczne (20 w przypadku konkursu na logo, 10 w pozostałych konkursach) to odpowiedź brzmi tak. Jest to zabezpieczenie dla grafików, że zwycięzca zostanie wyłoniony, a ich praca nie pójdzie na marne.

Kiedy płacę za konkurs?

Konkurs należy opłacić od razu. W przeciwnym wypadku konkurs pozostanie nieaktywny.

Chcę nanieść poprawki na zwycięski projekt, czy jest to możliwe?

Oczywiście. Po wyłonieniu zwycięzcy otrzymają Państwo kontakt (email) do grafika i będziecie mogli razem ustalić poprawki i je nanieść. Grafik otrzyma nagrodę za konkurs dopiero, gdy potwierdzą Państwo, że naniósł wymagane poprawki.

Regulamin serwisu

Cennik konkursu

ZAŁÓŻ KONKURS

Idź do góry