Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 300 PLN
Zgłoszono 23 prac, 1998 wyświetleń
logo

logo dla bloga kulinarnego z przepisami dla dzieci

Konkurs zakończony
Zwycięzca konkursu Zwycięzca konkursu

Organizator wybrał projekt graficzny w konkursie
"logo dla bloga kulinarnego z przepisami dla dzieci".
Za kwotę 300 PLN w ciągu 7 dni otrzymał 23 prac.
Załóż własny konkurs

Opis konkursu

Ogłaszam konkurs na stworzenie projektu logotypu dla mojego bloga kulinarnego z przepisami dla dzieci OLÉ QUE RECETAS BLW.

Chciałabym, aby logo kojarzyło się z przepisami dla dzieci. Posiadam inny blog: OLÉ QUE RECETAS i chcialabym, aby nowe logo bylo powiazane z tym, ktore mam na innym blogu.

Przesylam w zalaczniku logo bloga, ktore juz posiadam,a takze kolor loga z namisem BLW, ktory mniej wiecej mi sie podoba. Ale napis BLW na tym blogu nie musi byc na tym miejscu i tez nie musza byc uzyte te marchewki. Moj pomysl jest taki, aby logo bylo zielone, ale zielony jasny, bardziej pastelowy. I obok loga,z prawej strony byl bobas (chlopczyk, z brazowymi wlosami z lekko kreconymi kosmykami wlosow kolo uszu i, zeby mial brazowe oczka), ktory trzyma sie jedna raczka bloga, a w drugiej raczce ma np. marchewke do zjedzenia. I tez chcialabym, aby dodac do tego loga napis BLW, w ktoryms miejscu, tak aby bylo to BLW widoczne, duze. W zalaczniku przesylam tez szybki szkic mojego pomyslu hahaha!

Preferowana kolorystyka loga to: jasny zielony.

Loga firm, które nam się podobają:
BLW MAMA- www.blwmama.pl

Proszę, aby zwycięski projekt zawierał następujące pliki:
Pliki PNG z przezroczystym tłem
Pliki z grafiką wektorową
_____

Pozdrawiam i zapraszam do udziału w konkursie.

Załączone grafiki:

szkic loga, blw nie musi byc w tym miejscu, wlosy troche za dlugie mi wyszly haha :D taki kolor mi sie podoba logo istniejacego bloga, z ktorym chce aby nowe logo bylo powiazane
Idź do góry