Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 300 PLN
Zgłoszono 31 prac, 2504 wyświetleń

Logo dla internetowego sklepu/marketu spożywczego DELIQAT

Konkurs zakończony
Zwycięzca konkursu Zwycięzca konkursu

Organizator wybrał projekt graficzny w konkursie
"Logo dla internetowego sklepu/marketu spożywczego DELIQAT".
Za kwotę 300 PLN w ciągu 7 dni otrzymał 31 prac.
Załóż własny konkurs

Zgłoszone projekty

agrafka

Praca nr 638531
2 2.7 357

qooblu

Praca nr 110890
0 0.0 308

Levy

Praca nr 838842
0 0.0 294

Hedline

Praca nr 743732
0 0.0 328

Anagello

Praca nr 913182
0 0.0 249
Strona 1 z 3

Opis konkursu

Witam Was.
Ogłaszam konkurs na logo dla internetowego sklepu/marketu spożywczego DELIQAT.
Sklep Deliqat zajmuje się sprzedażą artykułów pierwszej potrzeby w Internecie wraz z dowozem do klienta. Asortyment produktów w sklepie to artykuły spożywcze, chemia domowa, kosmetyki. Najprościej mówiąc: market w internecie dla każdego ( Ty kupujesz, my dostarczamy pod Twoje drzwi).

Mój wstępny pomysł na wygląd logo. Chciałbym, aby logo zawierało nazwę DELIQAT. Najlepiej proste litery, choć dopuszczam delikatną stylizację. Litera Q może, ale nie musi odróżniać się od pozostałej części nazwy. Jeśli będzie się odróżniać, to powinna współgrać z całością i nawiązywać do kształtu kota (np. kształt litery o delikatnym zarysie głowy kota, lub wewnątrz zarys kociego pyszczka lub wąsów itp.). Ogonek litery może być pogrubiony i wydłużony jako ogon. Jestem też otwarty na inne kocie nawiązania.

Kot powinien być symbolem/znakiem sklepu aby klienci na równi lub podobnie z nazwą Deliqat kojarzyli sklep z czymś miłym - kotem, kotkiem. Z tego powodu chciałbym aby przed nazwą był symbol/znak kota. Symbol/znak kota powinien współgrać z nazwą DELIQAT, choć może odróżniać się kolorystycznie. Symbol/znak powinien być na tyle charakterystyczny, aby można było używać samego kota bez nazwy DELIQAT. Mnie osobiście podoba się kot Filemon - kot z łatką (Ci co nie znają na pewno znajdą w internecie). Jednak nie chciałbym aby kopiować Filemona, ale wzorować się na kocie z łatką.

Kolorystyka logo powinna być prosta i składać się z jednolitych kolorów bez przejść tonalnych. Maksymalnie 2-3 kolory. Proszę też o wersję monochromatyczną. Można wzorować się na kolorach najczęściej używanych w innych logach tradycyjnych sklepów spożywczych.

Proszę, aby zwycięski projekt zawierał następujące pliki:
Pliki PNG z przezroczystym tłem
Pliki z grafiką wektorową
Zgodę na wykorzystanie logo na wszystkich polach eksploatacji w kraju i za granicą.

Pozdrawiam i zapraszam do udziału w konkursie.

Komentarze do konkursu

Komentarze (1):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

DELIQAT
Uzupełnienie opisu.

Kot powinien być na przedzie w jednej linii z nazwą - może być większy, mniejszy lub równy wysokości liter.

Wskazówki jak może wyglądać kot na przedzie: Filemon i Bonifacy. https://www.google.pl/search?client=firefox-b-ab&tbm=isch&q=filemon+i+bonifacy&sa=X&ved=0ahUKEwjC55elsZLTAhXFKJoKHe60A8gQhyYIGw&biw=1366&bih=596&dpr=1

Najbardziej by mi pasowało połączenie obu tych kotów w jednego - ogon czarnego kota i miły wygląd białego. Kot może stać lub siedzieć.

Zapraszam do przesyłania projektów.
Strona 1 z 3
Idź do góry