Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 1000 PLN
Zgłoszono 64 prac, 4959 wyświetleń

Logo dla parku inteligentnych domów pod wynajem

Konkurs zakończony
Zwycięzca konkursu Zwycięzca konkursu

Organizator wybrał projekt graficzny w konkursie
"Logo dla parku inteligentnych domów pod wynajem".
Za kwotę 1000 PLN w ciągu 14 dni otrzymał 64 prac.
Załóż własny konkurs

Zgłoszone projekty

ulki

Praca nr 832840
2 3.4 637
Zwycięzca konkursu

dito

Praca nr 393617
0 0.0 261

Stone

Praca nr 915019
0 0.0 255

Stone

Praca nr 162205
0 0.0 244

Stone

Praca nr 956511
0 0.0 279

ghetman

Praca nr 548033
0 0.0 325
Strona 1 z 6

Opis konkursu

O PROJEKCIE

CAMPPINUS PARK Innovative Resort jest projektem parku domów w bryle nowoczesnej stodoły – całorocznych i w pełni inteligentnych domów pod wynajem. Jest to pierwszy tego typu projekt w Polsce. Wyróżniamy się oryginalnym pomysłem oraz chęcią połączenia innowacyjności oraz tradycji.
Nowoczesne domy architekturą będą nawiązywać do typowej zabudowy ruralistycznej i rybackiej miejscowości Jezierzany (zachodniopomorskie, tuż nad jeziorem Wicko), w której Camppinus Park będzie się znajdować. Nasze budynki będą charakteryzować się także prostotą formy, skośnymi, bezokapowymi dachami oraz ciemną kolorystyką, możliwą dzięki wykorzystaniu naturalnego drewna, które będziemy ręcznie opalać zgodnie z japońską tradycją Shou Sugi Ban. Bezpośrednią Inspiracją będą też zachowane w sąsiedztwie drewniane stodoły. Tradycja będzie nie tylko inspiracją, ale prawdziwą podwaliną projektu,ponieważ elewacje domów powstaną z kamieni po starych fundamentach.

Obok tradycji ważną częścią Camppinus Park będzie nowoczesność i innowacyjność - właśnie dlatego domy będą w pełni inteligentne, a turyści będą mogli sterować nimi za pomocą tableta. Tablet będzie także pełnił rolę przewodnika podczas wycieczek elektrycznymi pojazdami jak melexy czy segwey’e. Oprócz poznawania okolicy, goście będą mogli również zanurkować w świat wirtualnej rzeczywistości, dzięki różnorodnym symulacjom oraz fitnessowi 3D VR.

Ze względu na złożoność projektu, szukamy logo, które odda charakter i połączy tradycję z nowoczesnością. Szukamy pomysłu, który ukaże harmonię i równowagę między tymi dwoma elementami.


Aby trochę lepiej poczuć projekt i poznać go bliżej, odsyłamy do strony internetowej (jeszcze w fazie budowy): https://www.camppinuspark.com/

CZEGO POTRZEBUJEMY?

Kilka wskazówek:

1. Logo musi zawierać nazwę CAMPPINUS PARK
2. Logo powinno być nowoczesne, czytelne i estetyczne. Ważne by oddawało charakter projektu! :)
3. Preferowana kolorystyka logo: złoty/miodowy np. #d6a044, czerń, biel. Obecnie używane kolory: #C6A15D, #252525, #4E4534.
4. Logo będzie wykorzystywane na stronie internetowej, materiałach reklamowych (np. social media), materiałach do pobrania, w druku (broszury, wizytówki itp.), ale także np. na pojazdach- melexach, segwey’ach, łodzi solarnej. Mile widziane wizualizacje na budynku carportu ( w załączniku).
5. Potencjalni klienci: nie ukrywamy, że nasza oferta skierowana jest do osób o raczej większym budżecie. Park znajdzie zainteresowanie u turystów, którzy lubią innowacje, design, ale także spokój i bliskość natury.
6. W załączniku przykład logo, które jest nietrafione.
7. Jeden z pomysłów/kierunków: proste bryły 4 budynków (wizualizacja załączniku), zza których wyłania się drzewo (na terenie parku jest duża topola, na której być może będzie taras widokowy).
8. Inspiracje: drewno, drzewo, bryła stodoły, pień (jesteśmy jednak otwarci na propozycje niezwiązane z tymi inspiracjami).
9. Wymagane formaty: EPS (kolor i achromatyczny), JPG (kolor i achromatyczny, 300 dpi), PDF i PNG (w tym wersje na przezroczystym tle) + Mini brand book z podstawowymi informacjami o wykorzystanych kolorach i fontach.


Z niecierpliwością czekamy na Wasze projekty!

Pozdrawiamy,

Camppinus Park

Załączone grafiki:

Bryły domów Przykład jednego z pomysłów przykład nietrafionego logo
Idź do góry