Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 800 PLN
Zgłoszono 98 prac, 5399 wyświetleń

LOGOTYP dla OIRP Wroclove

Konkurs zakończony
Zwycięzca konkursu Zwycięzca konkursu

Organizator wybrał projekt graficzny w konkursie
"LOGOTYP dla OIRP Wroclove".
Za kwotę 800 PLN w ciągu 12 dni otrzymał 98 prac.
Załóż własny konkurs

Zgłoszone projekty

hwr

Praca nr 649321
0 0.0 149
Strona 1 z 9

Opis konkursu

OIRP Wroclove

Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu (OIRP we Wrocławiu) otrzymała zgodę na korzystanie z tekstowego oznaczenia „OIRP Wroclove”, celem zlecenia jest wykonanie logotypu. Zgoda na korzystanie dotyczy oznaczenia, a nie wykonanych już logotypów „Wroclove”.

Przygotowany logotyp będzi miał charakter dodatkowy do obecnego oficjalnego logo Okręgowej Izby Radców Prawnych, może być z nim zintegrowane, ale nie musi. Oficjalne logo można zobaczyć pod adresem: https://oirp.wroclaw.pl/

Logo może poza oznaczeniem OIRP Wroclove zawierać nazwę „Okręgowa Izba Radców Prawnych”, nie jest to warunek, ale sugestia. Jesteśmy otwarci na również na propozycję bez tego oznaczenia.

Brak oznaczenia moze doprowadzić w przypadku niektórych zastosowań do konieczności stosowania oficjalnego logo i logotypu OIRP Wroclove.

Wskazane jest by logotyp zawierał element graficzny zintegrowany z logo lub sygnet, ale nie jest to warunek konieczny.

Logotyp może być wielobarwny, ale ze względu na przeznaczenie, nie wydaje się celowym, żeby ilość kolorów przekraczała 8. Pozostawiamy to do uznania.

Logotyp lub sygnet powinien kojarzyć się z prawem (fakultatywnie), pomocą prawną (fakultatywnie), togą radcowską (fakultatywnie), nowoczesnością (fakultatywnie) dostępnością, miastem spotkań – Wrocławiem (sugerowane, ale fakultatywne). Kolejność wymienionych elementów jest przypadkowa.

Nie wprowadzamy ograniczenia co do stosowania małych i wielkich liter.

Logotyp będzie używany na koszulkach oraz innych gadżetach związanych z promocją Izby wrocławskiej oraz promocją w zawodu radcy prawnego.

Nie jest planowane używanie logotypu na dokumentach oficjalnych.

Zawód radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. Więcej na temat zawodu znajdą Państwo pod adresem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Radca_prawny

Prosimy o pliki:

Png z przeźroczystym tłem
Plik z grafiką wektorową.

Komentarze do konkursu

Komentarze (4):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

youngman
super :)
OIRPWroclaw
Szanowni Państwo, dziękujemy za dotychczasowe projekty, zdecydowaliśmy się jednak na przedłużenie trwania konkursu.
Pragniemy podkreślić, że projektowane logo jest nieoficjalne i będzie wykorzystywane na gadżetach, przede wszystkim na koszulkach, piłeczkach plażowych, torbach lnianych.

Logo nie będzie wykorzystywane na papierze firmowym, teczkach, prezentacjach, nie znajdzie się również na oficjalnej stronie Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, poza informacją o jego powstaniu. Cześć projektów, przesłanych przez Państwa jest bardzo interesujących w odniesieniu do oficjalnego loga i rozważamy kontakt w sprawie zastosowania projektów (po zmianach) w oficjalnej formie.

Wierzymy, że puszczą Państwo wodze fantazji w kolejnych projektach. Tylko dla przykładu przesyłam link do strony koszulek Wroclove:
https://wroclove.eu/koszulki-wroclove
youngman
Nie zdążyłem :) przedłużycie konkurs?
OIRPWroclaw
Szanowni Państwo, przypominamy, że logotyp nie będzie stosowany na oficjalnej dokumentacji, a raczej na koszulkach i gadżetach.
Strona 1 z 9
Idź do góry