Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 400 PLN
Zgłoszono 26 prac

Logo dla DJ na WESELE

Konkurs zakończony

Projekt nr 429048

Zwycięzca konkursu
<- Poprzedni projekt

Dodał: agrafka 3 lata temu, wyświetleń: 431

4.3
Oceń:

Ocena: 4.3 / głosów: 3

Komentarze (4):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

TheOneStudio
Bartii, Moim zdaniem bardzo dobra decyzja, pozdrawiam.
Bartii
Cytat AikTheOneStudio :
Gratuluje zwycięskiego projektu. Bardzo ciekawy. Szkoda że konkurs został kolejny raz wypaczony przez anonimowe komentarze dotyczące rzekomych plagiatów. Totalnie nie rozumiem przyzwolenia na takie działania. Idąc tym tropem każdy projekt z gwiazdą to plagiat. Chętnie poznam autora pięcioramiennej gwiazdy, ale wydaje mi się że spóźniłem się z tym o jakieś 4 tysiące lat.


Nie czytałem tych komentarzy, nie miały dla mnei znaczenia. Miał znaczenie efekt - prosty, czytelny, elegancki. Szkoda, że nie miałeś okazji wziąć udziału - robisz dobrą robotę :)
TheOneStudio
Gratuluje zwycięskiego projektu. Bardzo ciekawy. Szkoda że konkurs został kolejny raz wypaczony przez anonimowe komentarze dotyczące rzekomych plagiatów. Totalnie nie rozumiem takiego działania. Idąc tym tropem każdy projekt z gwiazdą to plagiat. Chętnie poznam autora pięcioramiennej gwiazdy, ale wydaje mi się że spóźniłem się z tym o jakieś 4 tysiące lat.
Bartii
Gratuluję! Byłem załamany większością podesłanych prac. To logo jest w 100% zgodne z moimi oczekiwaniami. Proste, czytelne, klasa! :)
Czekam na kontakt.
Idź do góry