Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 1000 PLN
Zgłoszono 38 prac, 2691 wyświetleń

WIZERUNKOWY PLAKAT NA TARGI DLA FIRMY BUDOWLANEJ

Konkurs zakończony
Zwycięzca konkursu Zwycięzca konkursu

Organizator wybrał projekt graficzny w konkursie
"WIZERUNKOWY PLAKAT NA TARGI DLA FIRMY BUDOWLANEJ".
Za kwotę 1000 PLN w ciągu 4 dni otrzymał 38 prac.
Załóż własny konkurs

Zgłoszone projekty

Kubicki

Praca nr 736522
0 3.3 296

youngman

Praca nr 511980
0 0.0 228

youngman

Praca nr 693535
0 0.0 336
Strona 1 z 4

Opis konkursu

Dzień dobry,
jestem właścielem butiku kreatywnego, który obsługuje klientów z zakresu reklamy TV, radio, outdoor, internet, social media, event, viral, POS, itp. W imieniu jednego z moich klientów - firmy produkującej chemię budowlaną - organizuję konkurs na plakat na targi budowlane BAU 2019 w Niemczech. Firma produkuje kleje do glazury, kleje, tynki, itp, więc - w dużym uproszczeniu - buduje, dlatego na potrzeby targów ukuto wizerunkowe hasło: BUILDING TOMORROW. I taki też powinien być projekt: wizerukowy.

................................

UWAGA - jeśli nie jesteś w stanie przygotować propozycji w piątek i przez weekend, a gotowego pliku dostarczyć w poniedziałek 29.10.2018, zachęcam do spróbowania w innych konkursach. Ten jest bardzo wrażliwy terminowo.

................................

W briefie nie ma nazwy marki, ale jej znajomość jest nieistotna o tyle, że plakat na targi pełni inną funkcję niż główny nurt komunikacyjny. Powinno się tam znaleźć duże logo [dla potrzeb projektu należy wykorzystać załączone logo firmy komunikator -> zbieżność koloru z logo docelowym], hasło BUILDING TOMORROW oraz numer hali B2 i stoiska targowego 201 [wizualizacja plakatu w załączeniu]. Na kreację jest miejsca niewiele, dlatego musi być bardzo dyskretna, ale jednocześnie progresywna w swoim charakterze [future, innovation, itp], być może bardziej artystyczna niż komercyjna. Wyobrażam to sobie jako luźną interpretację przyszłości, budującej się gdzieś w zarysie, najchętniej z elementów kwadratowych [płytki ceramiczne?]. Mile widziane elementy neonowo-żółte, składające się na estetykę flagowego produktu klienta lub żółte neony, lasery, tła itp. Ale jest to tylko luźna sugestia...

Następnie zwycięzki plakat powinienen zostać kreatywnie zaadaptowany na potrzeby schodów - załącznik.

Pliki muszą być zgodne ze specyfikacją dołączoną do konkursu.
Ewentualne zdjęcia użyte w projektach muszą być "kupowalne" z serwisu shutterstock/istock i nadawać się do wydruku w rozmiarze podanym w specyfikacji.

Na koniec... Przepraszam, jeśli naruszyłem jakąś zasadę lub dobrą praktykę serwisu - ogłaszam się po raz pierwszy [choć - patrząc na jakość wielu prac - nie po raz ostatni].
I ostatnie słowo o mnie... jestem bardzo wymagający estetycznie, ale dopuszczam możliwość zwiększenia budżetu, jeśli projekt sprosta oczekiwaniom.

Życzę powodzenia i zapraszam do zadawania pytań [o ile pozwala na to regulamin serwisu]
Konrad Kacperczyk

Załączone grafiki:

logo do uzycia w projektach wizualizacja schodów wizualizacja plakatu specyfikacja 1 specyfikacja 2

Komentarze do konkursu

Komentarze (5):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

youngman
"WIZERUNKOWY PLAKAT NA TARGI DLA FIRMY BUDOWLANEJ"
wchudzikowski
Jaką ilość stopni mają schody, na których znajdować się będzie projekt?
youngman
Dzięki! To bardzo pomogło przy projektowaniu.
kacperczyk
Logo to romb, bardzo symetryczny. Pewnie łatwo się domyślić o jaką markę chodzi, ale przynajmniej mam czyste sumienie :)
youngman
W jakim kształcie jest docelowe logo?
Strona 1 z 4
Idź do góry