Projektowanie logo

Regulamin programu partnerskiego serwisu złapgrafika.pl

 1. W programie partnerskim serwisu zlapgrafika.pl może wziąć udział każdy zarejestrowany i zalogowany użytkownik.
 2. Każdy zalogowany użytkownik otrzymuje swój własny, unikatowy link prowadzący do serwisu zlapgrafika.pl (widoczny w zakładce "Zarabiaj z nami").
 3. W celu rozpoczęcia zarabiania w programie partnerskim otrzymany link należy udostępnić w sieci jak największej ilości osób, np. na:
  1. portalu Facebook
  2. portalu Twitter
  3. forach internetowych
  4. własnej stronie internetowej czy blogu
  5. znajomym poprzez wiadomości e-mail
  6. i tym podobnych
 4. Zabrania się udostępniania otrzymanego linku w sposób niezgodny z prawem.
 5. Użytkownikowi sieci, który kliknie na wspomniany link (jeśli jego przeglądarka obsługuje pliki cookies) zapisze się na dysku informacja od kogo otrzymał ów link. Jeżeli ta osoba założy konkurs na portalu zlapgrafika.pl zostanie zarejestrowany fakt od kogo otrzymała link.
 6. Po zakończeniu konkursu (wyłonieniu zwycięzcy) osobie rozsyłającej należy się 10% wartości budżetu jaką zakładający konkurs na niego przeznaczył.
 7. Po zakończeniu konkursu osoba rozsyłająca link zostanie powiadomiona drogą mailową o konieczności podania numeru konta, na które pieniądze mają zostać przelane.
 8. Tylko pierwsze kliknięcie przez użytkownika sieci unikatowego linku powoduje zapisanie informacji na jego dysku (chyba, że użytkownik ten usunie odpowiedni plik cookie).
 9. Tylko wyłonienie zwycięzcy przez zakładającego konkurs jest równoznaczne z przelaniem nagrody dla polecającego.
 10. Portal złapgrafika.pl nie odpowiada za wadliwe działanie przeglądarek użytkowników.
Idź do góry