Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 800 PLN
Zgłoszono 129 prac, 8629 wyświetleń
logo

LOGO DLA FIRMY BUDOWLANEJ (KONKRETNY BRIEF)

Konkurs zakończony
Zwycięzca konkursu Zwycięzca konkursu

Organizator wybrał projekt graficzny w konkursie
"LOGO DLA FIRMY BUDOWLANEJ (KONKRETNY BRIEF)".
Za kwotę 800 PLN w ciągu 7 dni otrzymał 129 prac.
Załóż własny konkurs

Opis konkursu

Witajcie!

Zapraszamy do kolejnego konkursu na logotyp – tym razy firmy budowlanej Agro Projects (www.agro-projects.eu).
Firma należy do Holdingu razem z firmą Magik, dla której udało się na portalu stworzyć nowy logotyp pod koniec 2019 roku (link do konkursu - https://tiny.pl/t84tv). Celem obecnego konkursu jest stworzenie nowego logo oraz podstaw do identyfikacji wizualnej (kolorystyka, elementy graficzne), które będę spójne z nowym brandingiem firmy Magik, jednak charakterystyczne dla działalności firmy AgroProjects.

OPIS FIRMY AGRO PROJECTS
Firma jest generalnym wykonawcą budowlanym różnorodnych obiektów przemysłowych (m.in. chłodnie, mroźne, pieczarkarnie, kompostownie, centra logistyczne), ale również buduje szkoły, hale sportowe, fabryki (dowolne budynki). Obecne obszary realizacji to głównie Polska i Wschód Europy. W niedługim czasie Klient rozpoczyna realizacje na Zachodzie Europy oraz innych kontynentach.

NOWE LOGO
- nowoczesne, spójne z logo firmy Magik, jednak nie koniecznie przełożenie 1:1 z podmianą nazwy oraz elementu graficznego (fonty mogą być takie same, ale również mogą być inne, jeśli styl nowego logo zostanie utrzymany w podobnym klimacie jak logo firmy Magik)
- element graficzny nawiązujący do działalności firmy: Kompleksowe Budownictwo (prosimy NIE sugerować się słowem Agro w nazwie)
- kolorystyka: pomarańczowy i szary (odcień tych barw DOWOLNY – oczywiście taki, żeby pasował do całościowej kompozycji)

WERSJE LOGO
- logo podstawowe (bez dodatkowego napisu)
- logo z dodatkowym napisem GROUP
- logo z dodatkowym napisem EXPORT
- sygnet (jednocześnie będzie to podstawowy element nowej identyfikacji wizualnej firmy)

Zachęcamy do zapoznania się z obecnym logo firmy Agro Projects oraz nową identyfikacją firmy Magik w załączonym pliku i tutaj - https://tiny.pl/t84f1

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach.
Finalne pliki:.ai oraz .pdf

Pozdrawiamy, PrezStudio!

Załączone grafiki:

Komentarze do konkursu

Komentarze (2):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

PrezStudio
Witajcie! Dziękujemy za przesłane propozycje. Zdecydowaliśmy się wyróżnić kilka prac i umieściliśmy komentarze. Jutro konkurs zostanie przedłużony na 4 dni - zapraszamy do składania propozycji :)

Pozdrawiamy
PrezStudio
PrezStudio
Drodzy Państwo - sugerujemy uważnie czytać brief konkursu, który jest bardzo precyzyjny. Część obecnie zgłoszonych projektów - kompletnie na niego nie odpowiada.

Pozdrawiamy
PrezStudio
Strona 1 z 11
Idź do góry