Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 200 PLN
Zgłoszono 20 prac, 2042 wyświetleń

Odświeżenie nadruku na pudełkach firmowych.

Konkurs zakończony
Zwycięzca konkursu Zwycięzca konkursu

Organizator wybrał projekt graficzny w konkursie
"Odświeżenie nadruku na pudełkach firmowych.".
Za kwotę 200 PLN w ciągu 7 dni otrzymał 20 prac.
Załóż własny konkurs

Zgłoszone projekty

ariane

Praca nr 312524
0 0.0 231

Dave

Praca nr 793693
0 0.0 247

ariane

Praca nr 420520
0 0.0 201

Decoiffe

Praca nr 217121
0 0.0 279

MaZak

Praca nr 809392
0 0.0 254

MaZak

Praca nr 876778
0 0.0 250

MaZak

Praca nr 970194
1 0.0 251

Dave

Praca nr 438211
0 0.0 261
Strona 1 z 2

Opis konkursu

Ogłaszamy konkurs na odświeżenie polimeru do druku, za pomocą którego nadrukowywana jest na naszych pudełkach firmowych grafika. Na używany przez nas obecnie polimer trzeba zaprojektować (np. w formie „pieczątki”) napis:

DISTIBUTOR FOR POLAND
TOPTUN.PL >logo firmy<

Napisy te (odpowiednio powielone) powinny znajdować się między obecnymi logami w pewnych odległościach od siebie (mniej więcej co 30 - 40 cm góra/dół/prawo/lewo) ponieważ polimer jest używany na pudełkach o różnych wielkościach. Dostarczony przez nas polimer powinien zostać przez Państwa zmodyfikowany o zaprojektowane (i odpowiednio powielone) napisy, tak, żeby możliwa była zmiana obecnie używanego przez drukarnię polimeru.

Zależy nam na tym, żeby odświeżone opakowanie wyglądało fajnie i gustownie - załaczamy zdjęcie poglądowe, pokazujące, że napis wcale nie musi byc tej samej wielkości co obecne loga, zależy od tego jak będzie rozmieszczony (niech nie będzie jednak mniejszy niż 10 cm długości na 8 cm wysokości). 

Wzór, który znajduje się na polimerze zamieszczamy poniżej.
Plik z polimerem jest dostępny do pobrania na dysku google: https://goo.gl/LFvpUQ

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do tuningu optycznego, które z jednej strony chronią auto przed uszkodzeniami, a z drugiej, podnoszą jego walory estetyczne i podkreślają unikatowość. Na rynku działamy juz od 25 lat, nasze akcesoria są dedykowane konkretnym modelom samochodów.

Czekamy na propozycje.

Załączone grafiki:

logo achromatic logo kolor wzor polimeru przykład pudełka

Komentarze do konkursu

Komentarze (2):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

solarispolska
Podsyłamy Państwu również zdjęcie poglądowe obrazujące rozmiary loga na pudełku. LINK: null
solarispolska
Dziękujemy za przesłane prace, niestety nie są one do końca zgodne z opisem konkursu:

"Napisy te (odpowiednio powielone) powinny znajdować się między obecnymi logami w pewnych odległościach od siebie (mniej więcej co 30 - 40 cm góra/dół/prawo/lewo) ponieważ polimer jest używany na pudełkach o różnych wielkościach. Dostarczony przez nas polimer powinien zostać przez Państwa zmodyfikowany o zaprojektowane (i odpowiednio powielone) napisy, tak, żeby możliwa była zmiana obecnie używanego przez drukarnię polimeru.

Zależy nam na tym, żeby odświeżone opakowanie wyglądało fajnie i gustownie - załaczamy zdjęcie poglądowe, pokazujące, że napis wcale nie musi byc tej samej wielkości co obecne loga, zależy od tego jak będzie rozmieszczony (niech nie będzie jednak mniejszy niż 10 cm długości na 8 cm wysokości). "

Prosimy o zastosowanie się do wytycznych. Nie chodzi o stworzenie nowego polimeru, a o odświeżenie już istniejącego. Grafika, która obecnie znajduje się na polimerze musi na nim zostać, nowy napis powinien zostać DODANY w gustowny sposób do istniejącego już polimeru"

Czekamy na dalsze propozycje.
Strona 1 z 2
Idź do góry