Projektowanie logo

Wybrany konkurs:
Budżet 340 PLN
Zgłoszono 11 prac
plakat

Konkurs na zaprojektowanie plakatu piłkarskiego

Konkurs zakończony

Komentarze (6):

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze

Imperium
Witam ten projekt z tych wszystkich najbardziej mi sie podoba. Ten turkus tutaj by sie przydał bardzo intensywny gdzieś w tle plakatu zeby było go dużo. Białe pola na wynik bardzo bym chcial, zeby bylo dokladnie wiadomo,ze to miejsce na wpisanie wyniku (kwadratowe albo okragle). Tak samo białe pola na wpisanie drużyny od fazy pucharowej do finału. Super!
blu_by_design
I jeszcze jedno pytanie ode mnie: Czy któryś projekt podoba się bardziej? Albo może na którym przykładowo zaznaczyć bardziej miejsce na wpisanie punktów?
blu_by_design
Dobry wieczór. Miejsce na wynik przewidziałam pomiędzy nazwą kraju a dwukropkiem, ale mogę to bardziej zaznaczyć. Piąty projekt który zamieściłam jest właśnie na tle turkusowym - tak jak na logo euro. Czy chodzi o to czy może ma być bardziej intensywny odcień turkusu? Czy może całe tło zrobić w takim kolorze? Pozdrawiam
Imperium
Witam,
brakuje mi w Panstwa projekcie białe pola w które można wpisac wynik meczu. Takie pole(miejsce biale) moze byc kwadratowe albo okragłe. Tak zeby bylo mozna pisakiem wpisac samemu i zeby byl taki wynik czytelny. Mozna zmienic jakos tła zeby logo bylo bardziej widoczne? Dziekuje za odpowidziec. Projekty podobaja mi się. Jeden z projektow moglby miec tło w kolorach jakie jest w logo oficjalnym euro. Pozdrawiam
blu_by_design
Oczywiście mogę przygotować także wersje angielską jeśli projekt zostanie wybrany.
Imperium
Witam serdecznie, bardzo dziekuje za nadesłanie projektu. Bardzo mi sie podoba. Czy w wersji angielskie też mógłbym dostac projekt jak wybiore i ogłosze zwyciezcą? Swietny projekt nie mam uwag do poprawek. Gratulacje!
Idź do góry